Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Proefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 81 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Zeer bijzonder werk uit de serie ‘The Band’, in 1990 uitgegeven door de Free Record Shop, with a twist!
De reguliere uitgave van de bassist was kleur tegen een zwarte achtergrond (zie foto 5). Maar Brood deed een voorstudie middels een aantal drukken in verschillende kleurenschema’s. Dit is de volledig zwart-witte proefdruk, waarvan er bij mijn weten geen tweede is. Herkomst: inboedel Free Record Shop na faillissement. Een echte must have voor elke serieuze Brood verzamelaar!
Afmetingen: 81cm x 61cm (incl. lijst), 76cm x 56cm (blad)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Scheurtje in de hoek rechtsboven | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 19-7-2021 om 22:02 |
Eindtijd | 13-9-2021 om 20:03 |