Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot)

Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!
Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
Lijst111 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Herman Brood met de titel 'De Cello'.  Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

De zeefdruk is professioneel ingelijst in een nieuwe zwart/ zilverkleurige lijst. Het werk wordt geleverd met een echtheidscertificaat.

Kunstenaar: Herman Brood
Titel: De Cello
Periode: 1945-1999
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 62/150
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 85 x 65 cm
Afmeting lijst  (HxB): 111 x 98 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Nieuw
Referentie: ZK3001008
Verdere info: Met certificaat

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
98 cm
111 cm
65 cm
85 cm
Sluit over 4d 19u 24m 19s
Openingsbod€ 565
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:27-07-2021 om 15:44
Eindtijd:01-08-2021 om 19:21