Herman Brood - De golfer - Nieuw ingelijst (Groot)

Herman Brood - De golfer - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Verkoopprijs: € 649,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - De golfer - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!Herman Brood - De golfer - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!Herman Brood - De golfer - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!Herman Brood - De golfer - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!Herman Brood - De golfer - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 91.5 cm (h x b)
Lijst89 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterende zeefdruk van Herman Brood met de titel 'De golfer'.  Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

De zeefdruk is professioneel ingelijst in een nieuwe zwart/ zilverkleurige lijst. Het werk wordt geleverd met een echtheidscertificaat.

Kunstenaar: Herman Brood
Titel: De Golfer
Periode: 1945-1999
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 52/200
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 100 x 70 cm
Afmeting lijst  (HxB): 124 x 95 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Nieuw
Referentie: ZK3001010
Verdere info: Met certificaat, Zwevend ingelijst

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
116 cm
89 cm
91.5 cm
65 cm

Dit item is verkocht voor 649,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-07-2021 om 11:28
Eindtijd:25-07-2021 om 20:46

Marcel65
23 jul. / 20:04
€ 565