Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 85 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15 exemplaren |
Zeldzame zeefdruk op doek uit de nadagen van rock and roll-junkie Hermanus Brood met baklijst. Er zijn meer zeefdrukken op doek van Herman verschenen na zijn dood dan tijdens zijn leven. Dit is er één , in zeer lage oplage van 15 exemplaren. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per koerier.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 25-11-2023 om 10:48 |
Eindtijd | 4-12-2023 om 21:56 |