Herman Brood - Desperado

Herman Brood - Desperado kopen? Bied vanaf 500!

Herman Brood - Desperado

Verkoopprijs: € 500,00

Herman Brood - Desperado kopen? Bied vanaf 500!Herman Brood - Desperado kopen? Bied vanaf 500!Herman Brood - Desperado kopen? Bied vanaf 500!Herman Brood - Desperado kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  RichardSchouten
FA. (2)

Lid sinds 2019
3 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 90 cm (h x b)
Lijst88 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Herman Brood Zeefdruk DESPERADO EA 18/25 gesigneerdDe zeefdruk is prachtig van kleur en vervaardigd op stevig dik zeefdruk papier en door Herman Brood origineel met de hand genummerd en handgesigneerd. EA (eigendom artiest) nummer 25, Oplage 25 stuks25/25 voorzien van Certifaat van EchtheidZelf gekocht in 2001 bij de officiële Herman Brood galerie: Coach Art te Amsterdam.Het heeft altijd in een schoon rookvrij huis gehangen. Is daardoor in perfecte nieuw staat.De zeefdruk zit in een prachtige houten lijst met een zwevend passe-partout.
Handgesigneerd
Afmetingen:Lijst: 113 cm x 88 cm (breedte x hoogte)Zeefdruk: 90 cm x 66 cm (breedte x hoogte)Houten lijst is 4cm breed

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(85) Geplaatst door  RichardSchouten
FA. (2)

Lid sinds 2019
3 verkochte items
113 cm
88 cm
90 cm
66 cm

Dit item is verkocht voor 500,00

Starttijd:24-01-2019 om 17:39
Eindtijd:03-02-2019 om 22:19

martinstrik
2 feb. / 13:16
€ 500