Herman Brood - Dus dit is um

Herman Brood - Dus dit is um kopen? Bied vanaf 150!

Herman Brood - Dus dit is um

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  JulesVerneArt
FA. (1)

20 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 stuks
Herman Brood | Dus dit is um ?
Techniek: Handgesigneerde zeefdruk op papier
Oplage: 150
Afmeting: 50x70 cm.

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-01-2020 om 16:17
Eindtijd:02-02-2020 om 13:57

freddy3003
1 feb. / 18:49
€ 150