HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE GROTE Zeefdruk MOEDER EN KIND - Verkocht

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE GROTE Zeefdruk  MOEDER EN KIND kopen? Bied vanaf 90!
HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE GROTE Zeefdruk  MOEDER EN KIND kopen? Bied vanaf 90!HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE GROTE Zeefdruk  MOEDER EN KIND kopen? Bied vanaf 90!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:  Herman Brood

Zeefdruk  HANDGESIGNEERD EN GENUMMERD

Titel: Moeder en Kind

Oplage 208/350  in perfecte staat  nooit ingelijst geweest

Afmeting   50x60 cm !!!

In bezit van echtheidscertificaat

verzending aangetekend in koker 12.50 in ned  17.50 in belgie

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (96)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:22-04-2014 om 15:23
Eindtijd:27-04-2014 om 15:23
DiDe
27 apr. / 14:53
€ 90