HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk ALS IK JOU NIET HAD

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 190!

Verkoopprijs: € 220,00

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 190!HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 190!HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1819 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie en Grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad  50x60 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 350ex

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten  15 euro in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 220,00

Starttijd:17-07-2015 om 08:22
Eindtijd:26-07-2015 om 21:22

Biedingen (3):

meline
25 jul. / 22:28
€ 220
Snoet
25 jul. / 19:17
€ 200
meline
17 jul. / 23:09
€ 190