HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk BONO - Verkocht

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  BONO kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 90,00

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  BONO kopen? Bied vanaf 40!HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  BONO kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Herman Brood

Titel BONO

Gelimiteerde oplage   HANDGESIGNEERD

in perfecte staat  EA exemplaar nooit ingelijst geweest

Afmeting 40x50 cm

in bezit van echtheidsverklaring

verzending aangetekend in koker 12.50 in ned  16.50 in belgie

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:18-04-2014 om 08:36
Eindtijd:28-04-2014 om 08:36
Biedingen (11)
Broodjegezond
28 apr. / 08:22
€ 90
Gmannaer
28 apr. / 08:15
€ 85
Broodjegezond
27 apr. / 21:33
€ 80
Gmannaer
27 apr. / 18:40
€ 75
herman1951
26 apr. / 11:17
€ 70
Broodjegezond
26 apr. / 10:52
€ 65
herman1951
25 apr. / 11:45
€ 60
Gmannaer
23 apr. / 08:09
€ 55
herman1951
23 apr. / 08:08
€ 50
Broodjegezond
22 apr. / 22:22
€ 45
Gmannaer
18 apr. / 10:50
€ 40