HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk K.OOK VAN JOU

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  K.OOK VAN JOU kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 195,00

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  K.OOK VAN JOU kopen? Bied vanaf 195!HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  K.OOK VAN JOU kopen? Bied vanaf 195!HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  K.OOK VAN JOU kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad  50x60 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 195,00

Starttijd:30-05-2015 om 08:49
Eindtijd:05-06-2015 om 20:49

gunhetmijnou
5 jun. / 17:24
€ 195