HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk LEKKER DING - Verkocht

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  LEKKER DING kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  LEKKER DING kopen? Bied vanaf 175!HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  LEKKER DING kopen? Bied vanaf 175!HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  LEKKER DING kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Herman Brood

Prachtige Kleurenzeefdruk in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd 219/300

Afmeting blad 60x50 cm

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1078 verkochte items
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:21-04-2015 om 19:56
Eindtijd:26-04-2015 om 19:56
tmgg
24 apr. / 19:50
€ 175