Herman Brood - Golfer - Originele hand gesigneerde zeefdruk - Verkocht

Herman Brood - Golfer - Originele hand gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Herman Brood - Golfer - Originele hand gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Golfer - Originele hand gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, in nieuwstaat verkerende kleurenzeefdruk van Herman Brood op dik papier.

De zeefdruk is nooit ingelijst geweest.

Afmeting: 60 x 50 cm.

Oplage: 70 / 300

Hand gesigneerd door Herman Brood.

Aangetekende verzending.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (97)
Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:24-03-2018 om 19:30
Eindtijd:08-04-2018 om 19:30
Biedingen (13)
Roeland1981
02 apr. / 22:29
€ 95
35040
02 apr. / 09:32
€ 90
Roeland1981
02 apr. / 09:32
€ 85
Roeland1981
02 apr. / 09:32
€ 80
35040
02 apr. / 09:32
€ 75
Roeland1981
28 mrt. / 19:55
€ 70
barb52
28 mrt. / 19:55
€ 65
kleurrijkekunstfriesland
28 mrt. / 19:55
€ 65
barb52
25 mrt. / 01:07
€ 45
PatSel
25 mrt. / 01:07
€ 40
barb52
25 mrt. / 01:06
€ 35
PatSel
25 mrt. / 01:06
€ 30
barb52
24 mrt. / 21:49
€ 1