Herman Brood, Goofballs. Bieden v.a. 1 Euro. - Verkocht

Herman Brood, Goofballs. Bieden v.a. 1 Euro. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 320,00

Herman Brood, Goofballs. Bieden v.a. 1 Euro. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood, Goofballs. Bieden v.a. 1 Euro. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood, Goofballs. Bieden v.a. 1 Euro. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artxcel B.V.

Lid sinds 2010
43 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde zeefdruk van Herman Brood met als titel Goofballs. 1 Van de grotere werken van Herman met de voor hem zo kenmerkende koppen.De maat van dit werk is 120 x 85 cm en hij is nog nooit ingelijst geweest, derhalve in nieuwstaat. Serieoplage was 250 stuks waarvan dit er 1 is. Met marker door Herman gesigneerd en met potlood genummerd. Volledig gegarandeerd op echtheid door ons. Bieden vanaf 1 Euro om het gezellig te houden.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  Artxcel B.V.

Lid sinds 2010
43 verkochte items
Dit item is verkocht voor 320,00
Starttijd:26-11-2015 om 08:28
Eindtijd:04-12-2015 om 11:28
Biedingen (34)
DonCarleone
27 nov. / 20:38
€ 320
Norbert6
27 nov. / 20:38
€ 300
DonCarleone
27 nov. / 20:38
€ 300
Norbert6
27 nov. / 15:59
€ 280
DonCarleone
27 nov. / 15:43
€ 260
Norbert6
27 nov. / 15:13
€ 240
DonCarleone
27 nov. / 15:11
€ 220
Norbert6
27 nov. / 15:11
€ 200
DonCarleone
27 nov. / 15:11
€ 200
Norbert6
27 nov. / 15:10
€ 190
DonCarleone
27 nov. / 15:10
€ 180
Norbert6
27 nov. / 14:09
€ 170
Peter69
27 nov. / 10:52
€ 160
Denys
27 nov. / 10:49
€ 150
Peter69
27 nov. / 10:49
€ 148
Denys
27 nov. / 10:02
€ 138
kleurrijkekunstfriesland
27 nov. / 10:02
€ 128
Denys
27 nov. / 10:02
€ 120
kleurrijkekunstfriesland
27 nov. / 10:02
€ 90
mlane
27 nov. / 10:02
€ 85
kleurrijkekunstfriesland
26 nov. / 09:15
€ 80
Junta
26 nov. / 09:15
€ 75
kleurrijkekunstfriesland
26 nov. / 09:15
€ 70
Junta
26 nov. / 09:15
€ 65
kleurrijkekunstfriesland
26 nov. / 09:15
€ 45
Junta
26 nov. / 09:15
€ 40
kleurrijkekunstfriesland
26 nov. / 09:15
€ 30
Junta
26 nov. / 09:15
€ 25
kleurrijkekunstfriesland
26 nov. / 09:15
€ 16
Junta
26 nov. / 09:15
€ 14
kleurrijkekunstfriesland
26 nov. / 09:15
€ 12
Junta
26 nov. / 09:15
€ 10
kleurrijkekunstfriesland
26 nov. / 09:08
€ 3
Junta
26 nov. / 08:48
€ 1