HERMAN BROOD, Gr. ZEEFDRUK (80 x 60 cm) HANDGESIGNEERD - THE BEAT GOES ON I

HERMAN BROOD, Gr. ZEEFDRUK (80 x 60 cm) HANDGESIGNEERD - THE BEAT GOES ON I kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 185,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1822 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad 80 x 60 cm, in nieuwstaat

Handgesigneerd en genummerd, oplage 230 ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in Nederland en 20 euro in België

Dit item is verkocht voor 185,00

Starttijd:23-10-2016 om 09:53
Eindtijd:28-10-2016 om 22:53

erna
28 okt. / 20:48
€ 185