Herman Brood - Gr. Zeefdruk GUITAR MAN Handgesigneerd - Verkocht

Herman Brood - Gr. Zeefdruk GUITAR MAN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 400,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1981 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Bijzondere kleurenzeefdruk van Herman Brood
Afmeting blad 100 x 80 cm in perfecte staat
Handgesigneerd en genummerd, oplage 250 ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88)
FA. (34)

1981 verkochte items
100 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 400,00
Starttijd:03-08-2018 om 20:40
Eindtijd:15-08-2018 om 20:21
Koma31
15 aug. / 20:18
€ 400