Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Hips

Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Hips kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Hips kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Hips kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Hips kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Hips kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Hips kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Hips kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Hips
Techniek: Originele zeefdruk op dik papier
Handtekening: Handgesigneerd met viltstift
Oplage: 100 en enkele EA's
Formaat: 60 x 60 cm.

Conditie: in perfecte staat, nooit ingelijst geweest

Het werk wordt aangetekend en verzekerd verzonden in een brede koker.

Dit item is verkocht voor 200,00

Starttijd:28-01-2015 om 12:23
Eindtijd:04-02-2015 om 12:23

Arthur_Baeten
3 feb. / 21:26
€ 200