Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Zebra

Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Zebra kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Zebra kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Zebra kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Zebra kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Zebra kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Zebra kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Zebra kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood, grote gesigneerde zeefdruk, Zebra kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame en zeer fraaie zeefdruk van Herman Brood.

Het werk meet 76 x 56 cm. en het betreft nr. 45 van de zeer beperkte oplage van slechts 100 stuks.

Uiteraard gesigneerd met marker en in uitstekende conditie.

Inclusief certificaat van echtheid van Kunsthuis Oudeschans.

De zeefdruk wordt aangetekend en verzekerd verzonden in een stevige koker.

Dit item is verkocht voor 200,00

Starttijd:28-01-2015 om 12:23
Eindtijd:04-02-2015 om 12:23

creativiti
1 feb. / 23:01
€ 200