Herman Brood - Guitar man - Nieuw ingelijst (Groot)

Herman Brood - Guitar man - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 525!

Verkoopprijs: € 603,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Guitar man - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 525!Herman Brood - Guitar man - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 525!Herman Brood - Guitar man - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 525!Herman Brood - Guitar man - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 525!Herman Brood - Guitar man - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 525!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 112 cm (h x b)
Lijst82 cm x 131 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Herman Brood met de titel: 'Gitar man'.  Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

De zeefdruk is  professioneel ingelijst in een luxe nieuwe zwarte lijst met zilveren rand inclusief een zwart passe-partout , Het werk wordt geleverd met een echtheidscertificaat.

Kunstenaar: Herman Brood
Titel: Gitar man
Periode: 1945-1999
Techniek: Zeefdruk
Oplage: E.a.
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 62 x 112 cm
Afmeting lijst  (HxB): 82 x 131 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Nieuw
Referentie: ZK3001009
Verdere info: Met certificaat

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
131 cm
82 cm
112 cm
62 cm

Dit item is verkocht voor 603,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-07-2021 om 10:18
Eindtijd:25-07-2021 om 19:45

Karin_vdn
24 jul. / 14:10
€ 525