Herman Brood - Gunsss

Herman Brood - Gunsss kopen? Bied vanaf 125!

Herman Brood - Gunsss

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Gunsss kopen? Bied vanaf 125!Herman Brood - Gunsss kopen? Bied vanaf 125!Herman Brood - Gunsss kopen? Bied vanaf 125!Herman Brood - Gunsss kopen? Bied vanaf 125!Herman Brood - Gunsss kopen? Bied vanaf 125!Herman Brood - Gunsss kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Os
FA. (9)

100 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeer toffe, abstracte zeefdruk van Herman Brood uit 1989.

Gedrukt op dik papier en gesigneerd met sjabloon.

Uitgebracht in een beperkte oplage van 90, dit betreft nummer 3/90.

Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(93) Geplaatst door  Os
FA. (9)

100 verkochte items
38 cm
56 cm

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:11-01-2021 om 16:35
Eindtijd:24-01-2021 om 15:30

modernekunstonline
24 jan. / 14:52
€ 100