Herman Brood - HERMAN BROOD, grote gelimiteerde en handgesigneerde zeefdruk 'Brasil God' - Verkocht

Herman Brood - HERMAN BROOD, grote gelimiteerde en handgesigneerde zeefdruk 'Brasil God' kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Geplaatst door  arnotje

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Ingelijst met certificaat !
prachtig werk

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  arnotje

Lid sinds 2019
2 verkochte items
50 cm
40 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:18-03-2019 om 18:14
Eindtijd:28-03-2019 om 19:35
Stars
26 mrt. / 20:45
€ 175