FA. (2)

Herman Brood - IK, zéér groot

Herman Brood - IK, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!
Herman Brood - IK, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - IK, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - IK, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - IK, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!Herman Brood - IK, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
Lijst95 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterende kleurrijke zeefdruk op geschept papier van Herman Brood.

Titel: "IK"

Uiteraard met de hand gesigneerd en genummerd.

Prachtig zwevend ingelijst in een zilveren metalen lijst, totale formaat is maar liefst 105 x 95 cm.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(85)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
105 cm
95 cm
80 cm
70 cm
Starttijd:11-05-2022 om 08:15
Eindtijd:22-05-2022 om 21:21
Openingsbod€ 695
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen per koerier