Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Cello - Verkocht

Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Cello kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Cello kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Cello kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Cello kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Cello kopen? Bied vanaf 295!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 cm x 63 cm (h x b)
Lijst109 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote ingelijste zeefdruk van Herman Brood. Titel: Cello. Het werk zit in een barok lijst, zonder glas. Afmetingen incl lijst: H109 x b88cm. Afmetingen voorstelling: H85 x b63cm. Het werk is links-en rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden bezorgd via Swift koeriers.

In goede staat

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (85)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (305)
88 cm
109 cm
63 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 339,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-06-2020 om 20:44
Eindtijd:20-06-2020 om 18:21
dekruyff
20 jun. / 17:53
€ 295