Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES --IN NIEUWE LIJST!!! - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES --IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES --IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 325!Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES --IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 325!Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES --IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
Lijst55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Prachtige kleurenzeefdruk van Herman Brood uit 1993.

Afmeting nieuwe zwart houten lijst 65 x 55 x 2 cm.
Het werk is een Handgesigneerd EA exemplaar.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(85)
FA. (34)

1961 verkochte items
65 cm
55 cm
61 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 373,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-05-2022 om 07:26
Eindtijd:20-05-2022 om 21:48
Salim
20 mei / 16:03
€ 325