Herman Brood - Kleurenzeefdruk BRASIL GOD Genummerd en Handgesigneerd!!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BRASIL GOD Genummerd en Handgesigneerd!! kopen? Bied vanaf 160!

Verkoopprijs: € 170,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150ex
Zeer exclusieve genummerde kleurenzeefdruk van herman Brood.
Afmeting blad  50x40 cm  in perfecte staat.
Handgesigneerd en genummerd  oplage 150ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
het nummer kan afwijken van de foto.

Dit item is verkocht voor 170,00

Starttijd:29-01-2019 om 21:21
Eindtijd:01-02-2019 om 21:29

Biedingen (2):

buwalda
1 feb. / 21:11
€ 170
EG34
1 feb. / 21:06
€ 160