Herman Brood - Kleurenzeefdruk BRASIL GOD Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BRASIL GOD Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Herman Brood.
Afmeting blad  50 x 40 cm  in nieuwstaat.
Handgesigneerd EA exemplaar.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (97)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1100 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:23-03-2019 om 09:40
Eindtijd:30-03-2019 om 22:09
Stars
26 mrt. / 20:46
€ 175