Herman Brood - Kleurenzeefdruk ELVIS Handgesigneerd.

Herman Brood - Kleurenzeefdruk ELVIS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 245!

Verkoopprijs: € 245,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Prachtige kleurenzeefdruk van Herman Brood.
Afmeting blad  60 x 50 cm  in nieuwstaat.
Handgesigneerd  EA  exemplaar.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Dit item is verkocht voor 245,00

Starttijd:05-08-2019 om 08:51
Eindtijd:19-08-2019 om 19:30

HenkBeukhof
5 aug. / 20:08
€ 245