Herman Brood - Kleurenzeefdruk ELVIS Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk ELVIS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 245!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Zeer gezochte en exclusieve kleurenzeefdruk van Herman Brood.

afmeting blad  60 x 50 cm in nieuwstaat.

handgesigneerd en genummerd  oplage 150ex.

wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (90)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2058 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 281,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2020 om 09:00
Eindtijd:24-01-2020 om 22:24
PJMJans1958
21 jan. / 21:46
€ 245