Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMILY AFFAIR Handgesigneerd - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMILY AFFAIR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 185,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Herman Brood.
Afmeting blad  60x50 cm  in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd  oplage 300ex.
Het nummer kan afwijken van de foto.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:28-10-2018 om 20:40
Eindtijd:04-11-2018 om 21:58
LRikkerink
04 nov. / 21:58
€ 185