Herman Brood - Kleurenzeefdruk MOEDER en KIND Handgesigneerd.

Herman Brood - Kleurenzeefdruk MOEDER en KIND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 245!

Verkoopprijs: € 245,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage350
Zeer bijzondere kleurenzeefdruk van Herman Brood.
Afmeting blad  60 x 50 cm  in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd  oplage 350ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
het nummer kan afwijken van de foto.

Dit item is verkocht voor 245,00

Starttijd:09-01-2019 om 09:24
Eindtijd:16-01-2019 om 21:36

Jamy1104
15 jan. / 20:20
€ 245