Herman Brood - Kleurenzeefdruk OF JE BIJ GOD WAS Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk OF JE BIJ GOD WAS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage350
Zeer bijzondere kleurenzeefdruk van Herman Brood.
Afmeting blad  60 x 50 cm  in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd  oplage 350ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
het nummer kan afwijken van de foto.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:24-02-2019 om 09:35
Eindtijd:03-03-2019 om 21:49
Oscar1979
02 mrt. / 17:12
€ 225