Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 310,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer bijzondere en uiterst exclusieve kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting blad   100x 70 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd EA  exemplaar.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Dit item valt onder de margeregeling

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 310,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-05-2022 om 08:52
Eindtijd:27-05-2022 om 22:45
Biedingen (30)
ElsKatrien
27 mei / 22:39
€ 270
Thomasr
27 mei / 13:56
€ 250
Florian95
27 mei / 13:56
€ 240
Florian95
27 mei / 13:55
€ 200
Thomasr
27 mei / 13:55
€ 190
Florian95
27 mei / 13:55
€ 180
Thomasr
27 mei / 13:55
€ 170
Florian95
27 mei / 13:35
€ 160
Mima30
27 mei / 13:35
€ 150
Florian95
21 mei / 16:23
€ 140
Ferweg
21 mei / 00:08
€ 130
Florian95
20 mei / 22:45
€ 120
Ferweg
20 mei / 22:45
€ 120
Florian95
20 mei / 22:45
€ 100
Ferweg
20 mei / 22:45
€ 90
Florian95
19 mei / 16:04
€ 80
Mima30
18 mei / 23:13
€ 70
Florian95
18 mei / 23:12
€ 60
Mima30
18 mei / 23:12
€ 60
Florian95
18 mei / 23:12
€ 45
Mima30
18 mei / 23:12
€ 40
Florian95
18 mei / 23:06
€ 35
Mima30
18 mei / 23:06
€ 30
Florian95
18 mei / 23:06
€ 25
Mima30
18 mei / 23:06
€ 20
Florian95
18 mei / 23:06
€ 15
Mima30
18 mei / 23:06
€ 10
Florian95
18 mei / 23:05
€ 5
Mima30
18 mei / 23:05
€ 3
Florian95
15 mei / 17:16
€ 1