Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Tennissers, gesigneerd

Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Tennissers, gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Tennissers, gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Tennissers, gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  ARTillery
FA. (3)

68 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Gesigneerd: met blauwe marker

Genummerd: E.A.

Afmeting: 45x32 cm

Uitstekende staat, nooit ingelijst geweest.

Verzendkosten: Ned: € 10,-  Bel: € 16,-

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:04-01-2015 om 21:56
Eindtijd:18-01-2015 om 21:56

Var60ken
9 jan. / 04:40
€ 75