Herman Brood - Kleurenzeefdruk TEST-PILOT BLUES Handgesigneerd - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk TEST-PILOT BLUES Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Herman BroodAfmeting blad  50x40 cm  in nieuwstaatHandgesigneerd EA exemplaarWordt geleverd met echtheidscertificaat

Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:29-09-2018 om 15:13
Eindtijd:05-10-2018 om 21:20
Rientje
05 okt. / 21:11
€ 135