Herman Brood Litho (Titel Dus dit is um) oplage 150 st. - Verkocht

Herman Brood Litho (Titel Dus dit is um) oplage 150 st. kopen? Bied vanaf 150!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar:               Herman Brood
Titel:                            Dus Dit is um
Jaartal:                       1999
Afmetingen beeld:      70 cm x 50 cm
Oplage:                       150
Gesigneerd:               Ja, handgesigneerd

Materiaal:                    Zeefdruk op geschept papier

Ingelijst:                      Nee

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (99)
Geplaatst door  Michels

3 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:10-12-2014 om 22:52
Eindtijd:17-12-2014 om 22:52
TinusB
14 dec. / 10:23
€ 150