Herman Brood - Lucky Luke

Herman Brood - Lucky Luke kopen? Bied vanaf 250!

Herman Brood - Lucky Luke

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Mark38

2 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
Lijst86 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Herman Brood heeft twee verschillende Lucky Luke zeefdrukken gemaakt, dit is er één van.

Formaat van deze met de hand gesigneerde zeefdruk bedraagt 57 x 76 cm. en de oplage bedraagt 150 stuks.

Ingelijst in metalen frame achter glas.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(93) Geplaatst door  Mark38

2 verkochte items
65.5 cm
86 cm
57 cm
76 cm

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-01-2020 om 14:53
Eindtijd:31-01-2020 om 21:45

StratingJ
30 jan. / 13:15
€ 250