Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex.

Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 170,00

Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Moeder met kind - gesigneerde zeefdruk op papier - 350 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Picobello

53 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Moeder Met Kind
Afmetingen papier: 50 x 60 cm.
Afmetingen beeld:
Oplage: 350 exemplaren
Gesigneerd: Ja met de hand met marker
Techniek: Zeefdruk op papier
Ingelijst: nee (nog nooit ingelijst geweest)
Jaartal: onbekend
Authenticiteit certificaat: Ja
Conditie: in zeer goede staat.

Items worden goed verpakt en aangetekend toegezonden(afhalen is ook mogelijk)

KVK:60429097

Dit item is verkocht voor 170,00

Starttijd:19-05-2015 om 19:52
Eindtijd:30-05-2015 om 20:02

Biedingen (28):

MJH69
30 mei / 19:54
€ 170
pvanvliet
30 mei / 19:54
€ 160
MJH69
30 mei / 19:52
€ 150
pvanvliet
30 mei / 19:40
€ 140
jta
30 mei / 19:39
€ 130
pvanvliet
30 mei / 19:39
€ 120
jta
30 mei / 17:13
€ 110
pvanvliet
28 mei / 13:36
€ 100
MJH69
28 mei / 13:36
€ 95
pvanvliet
28 mei / 13:36
€ 90
MJH69
28 mei / 13:36
€ 85
pvanvliet
28 mei / 13:36
€ 80
MJH69
28 mei / 13:36
€ 75
pvanvliet
28 mei / 13:36
€ 70
MJH69
23 mei / 12:18
€ 65
kunstige
23 mei / 12:18
€ 60
kunstige
23 mei / 12:18
€ 55
MJH69
23 mei / 12:18
€ 50
kunstige
23 mei / 11:59
€ 35
MJH69
23 mei / 11:59
€ 30
MJH69
22 mei / 19:32
€ 25
maxxim
22 mei / 19:32
€ 20
maxxim
22 mei / 03:20
€ 18
rienst
21 mei / 09:48
€ 16
Lieke_en_Dave
21 mei / 09:48
€ 15
rienst
21 mei / 09:47
€ 12
Lieke_en_Dave
21 mei / 09:47
€ 10
rienst
19 mei / 20:36
€ 1