Herman Brood - od=passee - Verkocht

Herman Brood - od=passee kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - od=passee kopen? Bied vanaf 325!Herman Brood - od=passee kopen? Bied vanaf 325!Herman Brood - od=passee kopen? Bied vanaf 325!Herman Brood - od=passee kopen? Bied vanaf 325!Herman Brood - od=passee kopen? Bied vanaf 325!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen79 cm x 103 cm (h x b)
Lijst101 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Zeer grote  ingelijste zeefdruk van Herman Brood.
Getiteld:OD=Passee ook wel " back stage" genoemd
Uiteraard gesigneerd met zwarte marker door Herman.
Oplagenummer 75/200 links onder met potlood geschreven.
In werkelijke nieuwstaat .
Komt met origineel echtheids certificaat van herman brood galerie.
Het werk kan afgehaald worden in eindhoven.
achter op de lijst zit nog geen ophang materiaal.

Ook is het mogelijk dit werk persoonlijk[volgens corona regels] te laten bezorgen.
Bezorgen kan vanaf standplaats eindhoven in een straal van 250 euro. a 0,35 euro/km

nvt

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (98)
Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
351 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
125 cm
101 cm
103 cm
79 cm
Dit item is verkocht voor 391,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-12-2020 om 13:54
Eindtijd:03-01-2021 om 10:45
mikedecock
02 jan. / 21:51
€ 340