Herman Brood - Onze Koningin - Verkocht

Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  UsKinge
FA. (1)

Lid sinds 2020
24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
Lijst52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage271/350
Zuurvrij ingelijst in donkerblauwe aluminium Barth-lijst van Larson-Juhl met passepartout

Professioneel ingelijst

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  UsKinge
FA. (1)

Lid sinds 2020
24 verkochte items
52 cm
52 cm
25 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 09:33
Eindtijd:30-08-2020 om 19:06
heinstrijker
16 aug. / 14:34
€ 200