Herman Brood - Schetsboek uit 1991 met 3 tekeningen, gesigneerd - Verkocht

Herman Brood - Schetsboek uit 1991 met 3 tekeningen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Herman Brood - Schetsboek uit 1991 met 3 tekeningen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood - Schetsboek uit 1991 met 3 tekeningen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood - Schetsboek uit 1991 met 3 tekeningen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood - Schetsboek uit 1991 met 3 tekeningen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood - Schetsboek uit 1991 met 3 tekeningen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood - Schetsboek uit 1991 met 3 tekeningen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood - Schetsboek uit 1991 met 3 tekeningen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood - Schetsboek uit 1991 met 3 tekeningen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  modernart
FA. (21)

Lid sinds 2010
286 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1991
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Herman Brood schetsboek NR.0009
Afmetingen 34 x 24,5 cm
Het schetsboek bevat in totaal 3 tekeningen. Het is ook op 3 afzonderlijke bladzijden handgesigneerd en 2 keer gedateerd 1991.

Bij 2 van de 3 tekeningen zit een certificaat van het Herman Brood Museum.
Eerste tekening Fiasco is wat vergeeld door het zonlicht andere 2 tekeningen zijn niet verkleurd. Tekeningen zitten nog vast in het schetsboek

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  modernart
FA. (21)

Lid sinds 2010
286 verkochte items
24.5 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:02-08-2018 om 09:47
Eindtijd:09-08-2018 om 22:16
juliette0123
08 aug. / 11:59
€ 200