Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD - Verkocht

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1049 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeBijzondere Uitgaves
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen14 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer fraaie sculptuur van Kunsthars naar een schilderij van Herman Brood.

Afmeting sculptuur 14 cm hoog 7 cm breed 7 cm diep.
De sculptuur is met de hand beschilderd.
Wordt geleverd met een COA gesigneerd door XANDRA BROOD.
Dit item valt onder de margeregeling

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2022 om 19:47
Eindtijd:13-05-2022 om 22:05
Biedingen (13)
architect_els
13 mei / 13:59
€ 80
Tessa2020
13 mei / 13:59
€ 70
architect_els
13 mei / 13:59
€ 64
Tessa2020
07 mei / 16:30
€ 49
Fernan1
07 mei / 16:30
€ 44
Fernan1
07 mei / 02:43
€ 40
RMAA
07 mei / 02:43
€ 35
Fernan1
07 mei / 00:11
€ 30
BD001
07 mei / 00:11
€ 25
Fernan1
06 mei / 23:04
€ 10
Kcompier
06 mei / 23:04
€ 5
Fernan1
06 mei / 21:41
€ 3
zita
06 mei / 20:13
€ 1