Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD - Verkocht

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeBijzondere Uitgaves
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen14 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer fraaie sculptuur van Kunsthars naar een schilderij van Herman Brood.

Afmeting sculptuur 14 cm hoog 7 cm breed 7 cm diep.
De sculptuur is met de hand beschilderd.
Wordt geleverd met een COA gesigneerd door XANDRA BROOD.

Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-05-2022 om 07:35
Eindtijd:20-05-2022 om 19:29
Biedingen (15)
Hansstout
20 mei / 17:28
€ 95
Roelklein
20 mei / 13:16
€ 85
Tessa2020
20 mei / 13:15
€ 75
Roelklein
20 mei / 13:15
€ 70
Tessa2020
20 mei / 13:14
€ 60
Roelklein
20 mei / 13:14
€ 50
Tessa2020
14 mei / 21:10
€ 45
walgien
14 mei / 21:10
€ 40
Tessa2020
14 mei / 21:09
€ 30
walgien
14 mei / 21:09
€ 25
Tessa2020
14 mei / 21:09
€ 20
walgien
14 mei / 21:09
€ 15
Tessa2020
14 mei / 16:23
€ 10
walgien
14 mei / 16:23
€ 5
walgien
14 mei / 08:54
€ 1