Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars HOREN ZIEN en ZWIJGEN - Verkocht

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars HOREN ZIEN en ZWIJGEN kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 120,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1980 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeBeeld / Object
Jaartal2020
TechniekKunststof
Afmetingen12 cm x 21 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplagezeer kleine oplage
Zeer fraaie sculptuur van Kunsthars naar een schilderij van Herman Brood.

De afmeting is 21 x 12 x 7  cm in nieuwstaat.

De sculptuur is met de hand beschilderd,en in de druk gesigneerd.

De sculptuur is uitgebracht in samenwerking met de erven Brood.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88)
FA. (34)

1980 verkochte items
21
12
7
Dit item is verkocht voor 120,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-12-2020 om 07:38
Eindtijd:23-12-2020 om 19:12
Biedingen (2)
transoflex
23 dec. / 19:06
€ 105
Jackie2020
23 dec. / 06:50
€ 95