Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON - Verkocht

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeBijzondere Uitgaves
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen12 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer fraaie sculptuur van Kunsthars naar een schilderij van Herman Brood.

Afmeting sculptuur 12 x 13 x 9 cm in nieuwstaat.
De sculptuur is met de hand beschilderd.
Wordt geleverd met een COA gesigneerd door XANDRA BROOD.

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-05-2022 om 19:32
Eindtijd:20-05-2022 om 22:54
Biedingen (16)
Privateartcollector
20 mei / 19:33
€ 80
Tessa2020
20 mei / 19:33
€ 70
Privateartcollector
20 mei / 19:33
€ 70
Tessa2020
20 mei / 14:53
€ 60
jwfkern
20 mei / 14:53
€ 50
Tessa2020
20 mei / 14:53
€ 45
jwfkern
20 mei / 14:53
€ 40
Tessa2020
20 mei / 09:22
€ 35
KA64
20 mei / 09:22
€ 30
Tessa2020
15 mei / 23:13
€ 25
Bernardenbeppie
15 mei / 23:13
€ 20
Tessa2020
14 mei / 16:22
€ 15
DennisJansen
14 mei / 14:10
€ 10
Fabbricotti
14 mei / 12:59
€ 5
jwfkern
13 mei / 22:51
€ 3
Tonysmits
13 mei / 19:44
€ 1