Herman Brood - tekening: I'm Gene Vincent - 1991 - + cert. Herman Brood Mus. - Verkocht

Herman Brood - tekening: I'm Gene Vincent - 1991 -  + cert. Herman Brood Mus. kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 185,00

Herman Brood - tekening: I'm Gene Vincent - 1991 -  + cert. Herman Brood Mus. kopen? Bied vanaf 185!Herman Brood - tekening: I'm Gene Vincent - 1991 -  + cert. Herman Brood Mus. kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel

Ongesigneerde Herman Brood tekening: I'm Gene Vincent.  Afmetingen: H23 x b33 cm. Het werk wordt geleverd met een certificaat van het Herman Brood Museum.De authenciteit van het werk wordt voor 100% gegarandeerd.

Conditie: in goede staat.

ZZTEK

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:24-02-2018 om 01:01
Eindtijd:02-03-2018 om 22:01
Fred81
28 feb. / 20:52
€ 185