Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Jaartal | 1990 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 47 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Verzenden/ophalen:
Bij
aankoop kan het werk worden opgehaald in Den
Haag
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den haag, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 16-6-2021 om 20:54 |
Eindtijd | 29-7-2021 om 14:52 |