Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Origineel werk op papier van Herman Brood uit 1986 met de titel ‘voetballerskonte’. Het betreft een tafereel van 2 douchende voetballers. Werk in acryl, stift en inkt op papier. In passe-partout en zwarte lijst, zonder glas. Uniek werk! | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Herentals, België |
Starttijd | 17-1-2022 om 18:18 |
Eindtijd | 22-1-2022 om 22:17 |
Objectlocatie | Herentals, België |