Herman Brood - Zal ik het prijsje eraf halen? (mooi gelijst!)

Herman Brood - Zal ik het prijsje eraf halen? (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 299!

Verkoopprijs: € 250,00

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst62 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zal ik het prijsje eraf halen?Specificaties:
  • Kunstenaar:Herman Brood
  • Afmeting:50 x 60 cm.
  • Maat lijst:62 x 67 cm
  • Handgesigneerd:Ja, midden onder
  • Lijst:Zilverkleurige lijst met pasepartout
  • Techniek:Zeefdruk, genummerd 170/350
  • Galerieprijs:€ 355,-
  • Fraaie, humoristische zeefdruk

  • GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(93) Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
67 cm
62 cm
60 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 250,00

Starttijd:11-08-2019 om 15:23
Eindtijd:20-08-2019 om 16:41

Heutink
20 aug. / 13:18
€ 250