Herman Brood - zeefdruk: Casino - Verkocht

Herman Brood - zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 375!
Herman Brood - zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 375!Herman Brood - zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 375!Herman Brood - zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 375!Herman Brood - zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 375!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer populaire zeefdruk van Herman Brood. Titel: Casino. Nummer: 184/200 (nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben gehad van meerdere exemplaren).Deze zeefdruk is gemaakt in opdracht van Holland Casino. Afmetingen blad: H56.5 x b76cm. Afmetingen beeld: H51 x b70 cm. Het werk is linksonder met zilveren marker gesigneerd door Herman Brood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Herkomst: De zeefdruk komt rechtstreeks bij Holland Casino (hoofdkantoor) vandaan. De vorige eigenaar heeft kantoormeubilair opgekocht via BVA veilingen, waarbij hij een aantal zeefdrukken, als verassing, in één van de gekochte kasten aantrof.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (89)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (307)
76 cm
56.5 cm
Dit item is verkocht voor 431,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2020 om 21:33
Eindtijd:30-12-2020 om 20:26
Lionel
30 dec. / 14:59
€ 375