Herman Brood - ZEEFDRUK DE GOLFER Handgesigneerd - Verkocht

Herman Brood - ZEEFDRUK DE GOLFER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300

Zeer gezochte kleurenzeefdruk van Herman Brood
afmeting blad  60x50 cm  in nieuwstaat
handgesigneerd en genummerd oplage 300ex
wordt geleverd met echtheidscertificaat

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:08-06-2018 om 09:12
Eindtijd:11-06-2018 om 21:34
Rumco
11 jun. / 19:57
€ 225