Herman Brood: Zeefdruk, Voetballers - Ingelijst - Verkocht

Herman Brood: Zeefdruk, Voetballers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Herman Brood: Zeefdruk, Voetballers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood: Zeefdruk, Voetballers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Herman Brood: Zeefdruk, Voetballers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Voetballers
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 83,5 cm x 93,5 cm (Blad: 60 cm x 70 cm)
Oplage:  92/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met stift (rechts)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in oranje aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In goede staat. Met een klein kreuklijntje in het blad linksboven.
Oorspronkelijke galerieprijs: € 810

Administratieve code:

QQZD

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:15-05-2018 om 10:29
Eindtijd:27-05-2018 om 10:29
KunsthandelOlafWijman
18 mei / 23:43
€ 200